شرایط و حقوق و مزایا رانندگان

شرایط و حقوق و مزایا رانندگان

شرایط و حقوق و مزایا رانندگان
- 15روز کاری (6الی : 21)
به این صورت میباشد که 15ساعت کار و 34ساعت استراحت / استراحت و کار هم یک روز در میان میباشد.(یک روز کار و یک روز استراحت)
- 3.000.000تومان حقوق ثابت + بیمه تامین اجتماعی رانندگان :
حقوق ثابت برای 15روز کار در ماه 3.000.000تومان میباشد و همزمان با شروع کار تمامی رانندگان پذیرفته شده جهت بیمه تامین اجتماعی نامشان رد خواهد شد و از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردارخواهند شد .

- دریافت عیدی و سنوات کاری:
تمامی رانندگان هرسال در پایان سال از طرف شرکت و طبق قوانین و تعرفه شرکت علاوه بر حقوق ثابت، عیدی خود را نیز دریافت خواهند نمود و همچنین افراد استخدام شده میتوانند طبق قوانین شرکت که متعاقبا اعلام خواهند شد ، بعد از بازنشستگی ویا بعد ازبازخرید نمودن خود نسبت به دریافت سنوات خود اقدام نمایند.

- استفاده از امکانات رفاهی:
شرکت در نظردارد جهت رفاه حال رانندگان محترم و حفظ سلامت روحی و جسمی ، آنان بصورت رایگان از سالن های بدنسازی/فوتسال و استخر ؛ که از طرف شرکت معرفی خواهند شد ، استفاده نمایند . و همچنین از خدمات بیمارستان های طرف قرارداد که در آینده معرفی خواهند شد با تخفیف ویژه استفاده نمایند و از فروشگاه های مواد غذایی معرفی شده از طرف شرکت ؛ نسبت به دریافت موادغذایی ضروری خانواده با تخفیفات ویژه بهره مند گردند.

- تشکیل صندوق رانندگان جهت دریافت تسهیلات :
شرکت در نظر دارد تا با کمک رانندگان صندوقی را راه اندازی نمایند تا رانندگان محترم بتوانند با بهره مند شدن و دریافت تسهیلات آن صندوق و بازگشت تسهیلات بدون پرداخت سود، بخشی از هزینه های زندگی را تامین نمایند .

- امکان ارائه خوابگاه به شهرستانی های عزیز :
افرادی که از شهرستان های مختلف جهت استخدام به شرکت مراجعه می نمایند. در صورت قبولی آماده ارائه خوابگاه میباشد و هیچ گونه نگرانی نسبت به آن نداشته باشند .

- پاداش روزانه، هفتگی و ماهانه به رانندگان برتر :
شرکت در نظر دارد جهت تشویق رانندگان و دادن انگیزه به رانندگان محترم(جهت انجام دادن مسئولیت مربوطه ) بصورت روزانه و هفتگی و ماهانه پاداشی را در نظر بگیرید و همچنین بصورت ماهانه قرعه کشی بین رانندگان برتر جهت دریافت جوایز شگفت انگیز انجام دهد .

- دریافت انواع تسهیلات بانکی و شرکتی :

شرکت در نظر دارد جهت رفاه و تامین نیازهای رانندگان و خانواده های محترم اقدام به پرداخت انواع تسهیلات بدون سود (جهت تامین هزینه تهیه جهیزیه ، ازدواج و دانشگاه وبیمارستان و مدرسه ) نماید .
این تسهیلات به افراد واجد شرایط های اعلام شده از صندوق قرض الحسنه شرکت پرداخت خواهد شد .

- دریافت کارت پرسنلی از طرف شرکت :

شرکت برای هریک ازرانندگان کارت پرسنلی با کد مخصوص ارائه خواهد کرد که با داشتن آن میتوانند به راحتی از امکانات رفاهی شرکت و امکانات دیگر استفاده و بهره مند شوند .

نکته مهم :
- تمامی خودروهایی که وارد سیستم حمل و نقل عمومی خواهند شد از طرف شرکت تهیه خواهد شد و تمامی هزینه های تعمیرات/ سرویس/استهلاک/ سوخت و طرح ترافیک برعهده شرکت میباشد و راننده هیچ گونه هزینه ای را پرداخت نخواهد نمود .

- مزایای رانندگان اسنپ :
رانندگان اسنپ نیز میتوانند از این فرصت استفاده نمایند و از مزایا و امکانات شرکت بهره مند شوند و از ماشین شخصی خود جهت حمل و نقل عمومی استفاده نمایند .

درباره ما

شرکت کارن خودرو تدبیر در راستای تحقق سیاست های قانون اساسی و ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و با هدف مشارکت در فرایند خصوصی سازی اقتصاد کشور در سال 98 پا به عرصه فعالیت گذاشت .این شرکت در نظر دارد تا با سرمایه گذاری در صنعت خودرو و شریک کردن مردم در این امر چرخه تولید داخلی در صنعت خودرو را به چرخش درآورد.

آخرین اخبار

به زودی خدمت رسانی درزمینه کالا

موقعیت ما

آدرس:میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله،پلاک 230 ، واحد 1         تلفن: 88622415-88622414-88622413

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کارن خودرو تدبیر میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.