مزایا و شرایط

شرایط و مزایای سرمایه گذاری در صنعت خودرو :
-امنیت سرمایه ( سرمایه در ید سرمایه گذار )
- حفظ ارزش سرمایه ، ایجاد سود مطمئن صد در صد و احتمال زیان صفر
- شفافیت معاملات و حلال بودن سود حاصله
- گردش مبلغ سرمایه و سود حاصله در حساب سرمایه گذار
- ایجاد حداقل سود الی 20 درصد سود ماهانه
- درگیری لحظه ای مبلغ سرمایه و بازگشت سرمایه و دریافت سود لحظه ای
- حفظ ارزش سرمایه با بالا رفتن تورم و ایجاد سوددهی مطمئن
- دریافت سود روزشمار بانکی از مبلغ سرمایه گذاری
 
شرایط و مزایای طرح توجیهی اقتصادی جذب سرمایه در صنعت خودرو:
 
+ امنیت سرمایه مورد استفاده :
- یکی از مهمترین نکات سرمایه گذاری در وحله اول حفظ و محافظت از سرمایه میباشد ، که با توجه به شرایط موجود در بازار اقتصاد ایران سپردن سرمایه به شرکت های جذب سرمایه و افراد مختلف پر ریسک و با خطر بالایی میباشد که جدایی از بحث اعتماد در سرمایه گذاری ، بازار اقتصادی ایران غیر قابل پیش بینی در آینده میباشد .
که این امر را برای سرمایه گذار و سرمایه پذیر جهت همکاری دشوار نموده است که شرکت کارن خودرو تدبیر برای حل چنین موردی تمامی مبلغ سرمایه  سرمایه گذار را در حساب شخصی خود سرمایه گذار خواهد گذاشت و تمامی گردش مالی حاصل از معاملات شرکت در حساب خود سرمایه گذار اتفاق خواهد افتاد که باعث میشود سرمایه گذار دیگر نگران از دست رفتن سرمایه خود نباشد .
 
 
+ حفظ ارزش سرمایه ، ایجاد سود 100% و احتمال زیان 0% (صفردرصد)
- یکی از شاخص های یک سرمایه گذاری خوب علاوه بر امنیت سرمایه ، حفظ ارزش سرمایه ، ایجاد سود مطمئن و رساندن احتمال زیان به صفر میباشد ؛ که شرکت کارن خودرو این شرایط را فراهم آورده است (باتوجه به استراتژی و سیاست به کاربردن سرمایه)
باتوجه به شرایط اقتصادی موجود بهترین سرمایه گذاری بصورت لحظه ای و بهره مندی از سود لحظه ای  (که 100% میباشد) است که تمامی معاملات شرکت بصورت لحظه ای میباشد و باتوجه به این که کالای خریداری شود (توسط سرمایه ) به فروش رسیده است و میزان مبلغ سود هم که از قبل تعیین شده است که این نحوه معاملات شرکت هم باعث حفظ ارزش سرمایه شده و هم زیان را به صفر رسانده و هم ایجاد سوددهی را تضمین می نماید .
 
 
+ شفافیت معاملات و حلال بودن از لحاظ شرعی :
- از آن رو که تمامی مبلغ سرمایه گذاری در حساب مورد نظر به نام سرمایه گذار یا وکیل قانونی وی میباشد و گردش خواهد داشت برای انجام معاملات حضور سرمایه گذار و وکیل قانونی وی الزامی میباشد ؛ که باعث به وجود امدن شفافیت کامل در معاملات انجام شده و میزان سود حاصله میشود که توسط مبلغ سرمایه سرمایه گذار صورت میگیرد و همچنین شرکت سرمایه گذار را در سود اصلی بدست امده شریک میسازد که کاملا از لحاظ شرعی حلال و پاک میباشد؛ به دلیل اینکه سود حاصله از خرید و فروش خودرو ویا کالای مورد نظر صورت خواهد پذیرفت که کاملا به روز وساعت معامله محاسبه خواهد شد .
 
+ گردش مبلغ سرمایه و سود حاصله در حساب سرمایه گذار :
- شرکت کارن خودرو در جهت نشان دادن حسن نیت و صداقت خود به سرمایه گذاران محترم تمامی مبلغ سرمایه و سود حاصل از سرمایه گذاری را در حساب سرمایه گذار محترم به گردش خواهد درآورد که برعکس تمامی شرکت های جذب سرمایه تقسیم سود حاصله را برعهده سرمایه گذار قرارداده است که به صورت لحظه ای بین شرکت و سرمایه گذار تقسیم خواهد شد .
 
 
+ ایجاد حداقل سود 5 الی 20 درصد سودماهانه :
- باتوجه به بند 2 آئین نامه شماره .............................. شرکت زیان را به صفر و ایجاد سوددهی را 100% نموده است و باتوجه به حجم معاملات در ماه حداقل سود حاصله 5% و حداکثر 20% در ماه میباشد و این موضوع به غیر از سود روز شماری میباشد که توسط بانک به سرمایه گذاران محترم داده خواهد شد .
 
 
+ درگیری لحظه ای مبلغ سرمایه و بازگشت سرمایه و دریافت سود :
- شرکت با توجه به معاملات خود به دو صورت مبلغ سرمایه گذاری راوارد معاملات خواهد نمود که در یک بخش از آن بازگشت مبلغ سرمایه گذاری طی 24 الی 48 ساعت و در یک بخش دیگر 50% از مبلغ سرمایه گذاری سریع بازگشت خواهد داشت و 50% باقیمانده نیز طی مدت 24 الی 72 ساعت بازگشت خواهد  داشت که در ابتدا 50% به همراه سود حاصله برگشت خواهد داشت که 50% مبلغ مورد استفاده قرارخواهد گرفت .
 
 
+ حفظ ارزش سرمایه با بالارفتن تورم و ایجاد سوددهی مطمئن :
- باتوجه به بندهای 2 و 4 آئین نامه شماره ......................... و سیاست اتخاذ شده توسط شرکت ، ارزش مبلغ سرمایه افزایش خواهد نمود و علاوه بر حفظ ارزش ریالی، سوددهی آن نیز با توجه به بندهای ذکرشده تضمینی خواهد بود .
 
 
+ حداقل میزان مبلغ سرمایه گذاری :
- حداقل میزان مبلغ سرمایه گذاری با توجه به معاملات انجام شده 85 الی 100 میلیون تومان میباشد .
 
 
+ ایجاد حساب در بانک مورد نظر شرکت به نام سرمایه گذار و یا نماینده وی :
- سرمایه گذار می بایست مبلغ سرمایه را به نام خود و یا نماینده خود در بانک و شعبه مورد نظر شرکت قراردهد و یا افتتاح حساب نماید .
          
 
+ حضور فعال سرمایه گذار و یا نماینده وی :
- سرمایه گذار یا نماینده وی می بایست حضور فعال در شرکت داشته و طبق قوانین شرکت عمل نمایند .
 
 
 
 
 
 
 

درباره ما

شرکت کارن خودرو تدبیر در راستای تحقق سیاست های قانون اساسی و ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و با هدف مشارکت در فرایند خصوصی سازی اقتصاد کشور در سال 98 پا به عرصه فعالیت گذاشت .این شرکت در نظر دارد تا با سرمایه گذاری در صنعت خودرو و شریک کردن مردم در این امر چرخه تولید داخلی در صنعت خودرو را به چرخش درآورد.

آخرین اخبار

به زودی خدمت رسانی درزمینه کالا

موقعیت ما

آدرس:میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله،پلاک 230 ، واحد 1         تلفن: 88622415-88622414-88622413

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کارن خودرو تدبیر میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.